NL EN

Consultants

Hieronder vindt u een overzicht van de consultants die werkzaam zijn bij Mansource en hun contactgegevens. Uiteraard kunt u ook contact met ons opnemen via onze algemene adresgegevens.

Jacques Borst

T: +31 (0)70 33 500 50
M: +31 (0)6 2255 6619
E: j.borst@mansource.com

Kevin Doyle

T: +31 (0)70 33 500 50
M: +31 (0)6 1046 4876
E: k.doyle@mansource.com

Claudia Oudenaarden-van Stipriaan

T: 0031 (0)70 3350050
M: 0031 (0)6 8344 6252
E: c.oudenaarden@mansource.com

Adriano Rombolini

T: +31 (0)70 335 00 50
M: +31 (0)6 2378 5211 
E: a.rombolini@mansource.com

Jon Taylor

T: +31 (0)85 78 467 52
E: j.taylor@mansource.com

Back Office

Maud Heijnen

T: +31 (0)70 33 500 50
E:
m.heijnen@mansource.com

Militza Lammerts

T:+31 (0)70 33 500 50 
E:
m.lammerts@mansource.com

Zoë Zielman

T:+31 (0)70 33 500 50
E:
z.zielman@mansource.com

Renu Chowdhury

T: +31 (0)70 33 500 50
E:
m.chowdhury@mansource.com

© Mansource 2018 - Interim Professionals - Den Haag - T 070 33 500 50 - KvK 68813090 - RSS - Sitemap - Contact - Powered by Otys
Mansource BV gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.